18 Şubat 2015 Çarşamba

Neden Duvar Kağıdı


Neden Duvar Kağıtları?Neden bu kadar çok dekorasyon seçenekleri ile duvar kaplama tercih edilir ?1. Duvar kağıtları büyük bir dekordur. Bu birçok yönden odanızın görünümünü değiştirebilirsiniz.Evinizdeki her odada gerçekleştirmek istediğiniz şeye karar verin. Özellikle odasına girerken farklı bir hava hissetmek istiyorum? Duvar Kaplamaları, ince bir giysi gibi en zayıf özellikleri maskeleme yaparken, odanızı güçlü noktalarını en iyi şekilde yardımcı olur.Duvar Kağıtları:karanlık bir odayı aydınlatır

sıkıcı bir odaya karakter ekler

herhangi bir mimari özelliklere sahip bir odaya sıcaklık hissi verir.

rahat bir atmosfer yaratır.

kare oda iyi özelliklerini gösterir.

dahası bir duvar dekorda kişiliğinizi ortaya koymaktadır.2. Duvar kağıtları, tek bir uygulama, odanıza en büyük etki yapar.Başka bir dekorasyon ürünü herhangi bir ruh haline, zevke ve ihtiyaca uygun o kadar çok renk, tasarım ve kapsama alanı sunuyor.3. Duvar kağıtları ekonomiktir.Bir çok duvar kağıtları pahalı gibi gözükse de, duvar boyası yenileme yılına göre daha ekonomiktir. Bugünün duvar kağıt çeşitlerinin çoğu yedi ila on yıllık kullanma süreci vardır. Buna ek olarak, sökülebilen olarak tanımlanan duvar kağıtları, sabun, ılık su ile temizlenir ve yumuşak bir süngerle rahatlıkla çıkarılabilir.4. Duvar kağıtları ile atmosfer oluşturun.Evin her yerinde kullanın. Bugünün duvar kağıt koleksiyonları, desenleri, sınırsızdır. Kişiliğinize uygun farklı atmosfer yakalamak mümkündür.6. En çok sevdiğiniz desenleri bulmak mümkündür.Çocuk odası, manzara, karışık desenler, renkler ve binlercesi.7. Duvar kağıdı detay oluşturur.

Evinize taşınmadan önce odanıza eksik mimari elemanlar eklemek için ekonomik bir yoldur. Orantılı şekiller halinde kesilmiş tonozlu bir tavana kadar uzanan bir duvar kadar da panelli bir etki yapmak için tam bir duvar desen kullanın. Güçlü bir desen ile sararak odak noktası bir şömine duvarına dikkat çekmek, ya da herhangi bir boş duvara aynı güçlü desen kullanarak oluşturabilirsiniz. Tüm bunlar biraz hayal gücünüzü alır.8. Duvar kağıtları ile koordineli görünümler.Bugünün duvar kağıtları tasarımcıları hemen hemen her modaya uygun popüler modern motifleri ile lüks görünüyor.9 - Duvar Kaplamaları evinize değer katacak.Kalitesi ve zenginliği ortaya duvarları bulunmayan belli bir hava sağlar.

Evlerine satan kişiler için mükemmel bir değerdir. Duvar Kaplamaları, kimsenin tarzınıza uygun iç nötralize etmek için ince desenler ve renkler geniş bir yelpazede sunuyoruz.

En önemli yatırım değerini ekler. Perakende çalışmaları zevkle döşenmiş bir ev, bir mülkiyet değeri 10 ila yüzde 15 oranında artış elde edebilirsiniz.10. Duvar kağıtları her zaman vardır.Duvar Kaplamaları zamansız bir dekorasyon ürünüdür. Yeni stiller ortaya çıktıkça, duvar kağıt tasarımcıları, onu yakalamak, bunu tanımlamak ve çeşitli renk seçenekleri mevcuttur. Kendi yeteneği ile herhangi bir stil veya renk düzenini yakalamak için, duvar kaplama, kişiliği ve stili ifade eder. Romantik çağdaş mekanlar oluşturur.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Kişiye Özel Duvar Kağıdı

Duvar kağıdına istediğiniz resmin baskısını, istediğiniz ölçüde yapıyoruz. Milyonlarca resim arasından seçeceğiniz resmi duvarınıza göre yap...