KAPIDA ÖDEME

SÜRAT KARGO ile Kapıda Ödeme
Artık sitemizden satın aldığınız ürünlerin bedellerini, kargonuz geldiğinde kapınızdan ödeyebilirsiniz! İster Nakit, İster Kredi kartı ile….
Kargo bedeli ücretsizdir.

DUVAR KAĞITLARINI İNCELEMEK VE KAPIDA ÖDEME İLE ALMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.
  • “Kapıda Ödeme Hizmeti” Nakit veya tek çekim kredi kartı ödemelerinde geçerlidir.
  • Kapıda Ödeme sistemi içerisinde taksitli ödeme seçeneği bulunmamaktadır.
Kapıda ödeme seçeneği ile verilmiş olan siparişlerde gönderi öncesi müşterilerimizden telefon ile teyid alınacaktır. Teyid alınamaması halinde siparişiniz işleme alınmayacaktır. Güvenlik nedeni ile yapılacak görüşme kayıt altına alınmaktadır.
SÜRAT KARGO Kredi kartlı ödeme seçeneğinde SÜRAT KARGO görevlisi mobil kredi kart post cihazı ile gelecektir. Ödeme Güvenli SÜRAT KARGO merkezine yapılmaktadır. Ödemeden önce kredi kartı limitlerinizin bu ödeme için yeterli olduğundan emin olunuz.
Kredi kartı ile ödemelerde, kredi kartı şahsına ait olmalıdır. Ayrıca ürün siparişini veren kişi ile ödeme yapan kişi aynı kişi olmalıdır. SÜRAT KARGO yetkilisi, siparişi veren kişinin kimlik kartı ibrazını görmeden, ürünü hiçbir şekilde teslim etmeyecektir.
Ödeme işlemleri tamamlanması ardından, sipariş ile ilgili faturanız size paketiniz ile birlikte anlaşmalı olduğumuz SÜRAT KARGO firması tarafından teslim edilecektir.
Ödeme yapmadan önce SÜRAT KARGO elemanından, kimlik ibrazı isteme hakkınız vardır. SÜRAT KARGO haricinde hiç bir şekilde diğer anlaşmalı kargo firmalarına fatura tutarı ödemesi yapmayınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Kişiye Özel Duvar Kağıdı

Duvar kağıdına istediğiniz resmin baskısını, istediğiniz ölçüde yapıyoruz. Milyonlarca resim arasından seçeceğiniz resmi duvarınıza göre yap...